ADRESA: Ke Stadionu 2350, Kladno

TELEFON: +420 606 721 135

O nás

Čím se odlišuje Greek restaurant Kréta od jiných restauraci?

 
 
1. Originální krétská kuchyně s využitím čerstvých surovin: naše restaurace se zaměřuje na autentické řecké/krétské pokrmy, které se připravují podle tradičních receptů a z čerstvých surovin, které si necháváme dovážet. V nabídce najdete široký výběr předkrmů, hlavních jídel a dezertů, které vám představí kouzlo krétské gastronomie.
 
2. Vlastní suroviny: Greek restaurant se snaží co nejvíce surovin dovážet přímo z Kréty. To zaručuje jejich čerstvost a kvalitu. 
 
3. Minimální použití polotovarů: Snažíme. se minimalizovat používání polotovarů a mražených potravin. Většina jídel se připravuje na objednávku z čerstvých surovin.
 
4. Rodinná atmosféra: Greek restaurant Kréta je rodinný podnik, kde se klade důraz na přátelskou a pohostinnou atmosféru. Personál je vždy ochotný vám poradit s výběrem jídla a pití a zodpovědět vaše dotazy.
 
5. Příjemné prostředí: Restaurace se nachází v klidné lokalitě a nabízí příjemné posezení v interiéru i exteriéru. V interiéru je taverna vyzdobena v tradičním krétském stylu a na terase si můžete vychutnat jídlo pod širým nebem.
 
  • Originální krétská kuchyně
  • Vlastní suroviny
  • Minimální použití polotovarů
  • Rodinná atmosféra
  • Příjemné prostředí
 

Oznámení


Vážení přátelé, zveme vás na tradiční řecký večer 7.6.2024 - více info zde. Těšíme se na Vás!

Z provozních důvodů bude naše restaurace zavřena v období:

1.7. - 17.7.2024

This will close in 20 seconds